ul. Portowa 2a, 09-401 Płock +48 (24) 367 42 99 hydroairmotor@hydroairmotor.pl
MENU

Deutz

DEUTZ AG to najstarszy niezależny producent silników spalinowych, mogący pochwalić się bardzo bogatą tradycją. Minęło już ponad 150 lat od chwili, gdy Nicolaus Otto i Eugen Langen pod nazwą „N. A. Otto & Cie.” założyli pierwszą w świecie fabrykę silników – fundament dzisiejszej firmy DEUTZ AG. Z małego warsztatu z kilkoma pracownikami powstało przedsiębiorstwo współpracujące z najsilniejszymi partnerami i posiadające najwyższą pozycję w dziedzinie technologii silników.

Dziś myślą przewodnią koncernu jest dostarczanie najbardziej skutecznych systemów napędowych świata. Stale zaostrzające się normy dotyczące ochrony środowiska stawiają przed projektantami coraz nowsze wymagania, a sprawnie działający układ napędowy wymaga nie tylko silnika, ale szeregu współpracujących z nim elementów takich, jak elektroniczne sterowanie, filtry cząstek stałych, układy redukujące emisję tlenków azotu czy wysokociśnieniowa aparatura zasilająca silnik w paliwo. Inżynierowie DEUTZ opracowali własne rozwiązania dla wszystkich powyższych elementów, gromadząc je w jednym systemie, oznaczonym D-VERT (DEUTZ Variable Emission Reduction Technology). W zależności od potrzeb, silnik wyposażany jest w poszczególne elementy systemu D-VERT.

Silniki marki DEUTZ są źródłem napędu wszelkiego rodzaju maszyn budowlanych, rolniczych, górniczych, lotniskowych, jednostek pływających i innych maszyn wykorzystywanych w wielu gałęziach gospodarki. Ich jakość oraz niezawodność doceniło wiele renomowanych firm na całym świecie.

Zajmujemy się dystrybucją silników, części zamiennych oraz dokonujemy profesjonalnego serwisowania i napraw silników Deutz już od ponad 15 lat. 

Zespół mechaników naszego serwisu mobilnego jest przygotowany zarówno do wykonania regularnej obsługi okresowej silnika, jak i do błyskawicznego zdiagnozowania i usunięcia awarii. Nasza wiedza jest wciąż wzbogacana poprzez kolejne szkolenia w nowoczesnym Centrum Szkoleniowym w Kolonii, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w branży i bogatym zapleczem narzędziowym gwarantuje stuprocentowy profesjonalizm naszych usług. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, które będą gwarancją Państwa sukcesu.